Bugun...Uyuşturucu Ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa Arz Eden, Kullanan Şahıslar Çankırı’da Sert Kayaya Çarpıyorlar
Tarih: 01-02-2018 16:22:52 + -


Çankırı’da P.K İsimli Şahıs Uyuşturucu Madde Kullanmak, Üst Soya Karşı Kasten Yaralama Ve Silahla Yağma Suçlarından Tutuklandı.


Uyuşturucu Ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa Arz Eden, Kullanan Şahıslar Çankırı’da Sert Kayaya Çarpıyorlar

Çankırı’da Uyuşturucu Ve Uyarıcı Madde Satan 1 Kişi Tutuklandı

 

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri uyuşturucu ve uyarıcı madde satan, satışa arz eden, kullanan, şahıslara darbe üstüne darbe indiriyor.

 

Çankırı’da P.K İsimli Şahıs Uyuşturucu Madde Kullanmak, Üst Soya Karşı Kasten Yaralama Ve Silahla Yağma Suçlarından Tutuklandı

 

İl Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından ilimiz genelinde uyuşturucu ve uyarıcı madde satan, satışa arz eden, kullanan şahıslara yönelik yapılan çalışmalar neticesinde uyuşturucu madde kullanan ve ailesine zarar veren P.K isimli şahıs 29.01.2018 günü yakalanmış şahıstan daralı ağırlığı 0,28 gr uyuşturucu Sentetik Kannabinoid maddesi yakalanmış, hazırlanan tahkikat evrakı ile 30.01.2018 günü adli mercilere sevk edilmiş P.K isimli şahıs Uyuşturucu Madde Kullanmak, Üst Soya Karşı Kasten Yaralama ve Silahla Yağma suçlarından Tutuklanarak ilimiz E Tipi Kapalı Cezaevine teslim edilmiştir.

 

Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar bizi başarıya, halkımızı huzura kavuşturacaktır.
Bu haber 1776 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Asayiş-Emniyet Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI