Bugün...



Uzm. Dr. Şener Akyol’dan Çankırı’mıza Teşekkür
Tarih: 22-10-2018 20:56:15 Güncelleme: 22-10-2018 21:07:15 + -


Çankırı Devlet Hastanemizde 21 günlük geçici görevlendirme ile halkımıza sağlık dağıtan Nöroloji Uzmanı Uzm. Dr. Şener Akyol Çankırı'dan ayrılarak görev yerine döndü.


Uzm. Dr. Şener Akyol’dan Çankırı’mıza Teşekkür

Gölbaşı Devlet Hastanesinde, uzman hekim kadrosunda hizmet vermekte olan değerli doktorlarımızdan Uzm. Dr. Şener Akyol Çankırı Devlet Hastanemizde 21 günlük geçici görevlendirme ile halkımıza sağlık dağıtmıştı.

 

22.10.2018 (Bu gün) itibari ile geçici görev süresi sona eren Uzm. Dr. Şener Akyol Çankırı’mıza teşekkür mesajı yayınlayarak ilimizden ayrıldı. Çankırı ve insanlarını çok sevdiğini vurgulayan Akyol “Gölbaşına yolu düşen tüm Çankırılı hemşehrilerine kapısının açık olduğunu vurgulayarak, şahsımızada göstermiş olduğumuz yakın ilgilerimizden dolayı teşekkür ederek Ankara’ya hareket etti.

 

Teşekkür

 

Çankırı’mızda geçici Nöroloji Uzmanı olarak görevlendirme sürecimde desteklerini ve ilgilerini esirgemeyen Başta Başhekimimiz Op. Dr. İsmail Bozkurt ve yardımcıları Op. Dr. Hüseyin Dursun, Uzm. Dr. Hatice Kavas ile tüm Nöroşiruji, Nöroloji, Acil Servis, Sağlık Kurulu çalışanları ve güvenlik personeli ile Çankırı İlimizi bana sevdiren Op. Dr.Barış Yaşar Hocam’a sonsuz minnet ve şükranlarımı sunar, teşekkürü bir borç bilirim.

 

Uzm. Dr. Şener Akyol

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak kendisini tanımaktan gurur duyarak 21 günlük hizmet süresince Çankırılılara göstermiş olduğu yakın ilgisinden dolayı bizde kendilerine çok teşekkür ederiz. İşin gücün rast gelsin sayın hocam.




Bu haber 4820 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Sağlık Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI