Bugun...Vali Hamdi Bilge Aktaş’ın Yeni Yıl Mesajı
Tarih: 29-12-2017 19:49:32 + -


Aktaş "Yeni yılı en samimi duygularımla kutluyor; 2018 yılının ülkemize, milletimize, çalışma arkadaşlarıma ve kıymetli Çankırılı hemşehrilerime huzur, barış, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum." dedi.


Vali Hamdi Bilge Aktaş’ın Yeni Yıl Mesajı

Yeni Yıl Mesajı

 

Acısıyla tatlısıyla 2017 yılını geride bırakarak 2018 yılına girmenin heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Her yeni yıl, umutların yeşerdiği, iyimserliğin hâkim olduğu, daha iyi hayat şartlarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortam oluşturmaktadır.

 

Yeni yılda ülkemizin kalkınmada daha ileri gitmesi, refah ve huzur ortamının devam etmesi en büyük temennimizdir. Çankırı Valiliği olarak yeni yılda ilimiz adına koyduğumuz hedefleri gerçekleştirebilmenin, halkımıza daha fazla sosyal ve ekonomik imkânlar sunabilmenin gayreti içerisinde olacağız. Çankırı’mızın önüne yeni ufuklar açma, gelişimine ivme kazandırma konusunda azim ve kararlılığımızı sürdüreceğiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılı en samimi duygularımla kutluyor; 2018 yılının ülkemize, milletimize, çalışma arkadaşlarıma ve kıymetli Çankırılı hemşerilerime huzur, barış, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

 

Hamdi Bilge Aktaş=>Çankırı Valisi

 
Bu haber 979 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI