Bugun...Vali Hamdi Bilge Aktaş Karatekin Gazetesini Ziyaret Etti
Tarih: 02-09-2017 07:55:59 + -


Valimiz Hamdi Bilge Aktaş "Gazete Sahibi Kazım Kayıkçı'ya yayın hayatınızın 49’uncu yılına başladığınız bu günlerde hayırlı olsun ziyaretine geldim. Tebrik ediyorum."dedi.


Vali Hamdi Bilge Aktaş Karatekin Gazetesini Ziyaret Etti

Sayın Valimiz Hamdi Bilge Aktaş 30 Ağustos 2017 tarihinde Çarşamba günü Karatekin Gazetesini ziyaret etti.

 

Gazete önünde Karatekin Gazetesi İmtiyaz sahibi Kazım Kayıkçı tarafından karşılanan Valimiz Hamdi Bilge Aktaş’a İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, Belediye Başkan Vekili Canay Ulucan, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, İl Jandarma Komutan Vekili J.Albay Hıdır Ayçiçek, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker ve diğer daire müdürleri eşlik etti.

 

Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, yayın hayatınızın 49’uncu yılına başladığınız bu günlerde hayırlı olsun ziyaretine geldim. Tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun, nice yıllarca yayın hayatınızın devam etmesini diliyorum. Çalışanlarınıza da sağlık ve başarılar diliyorum. Bu vesile ile gazetenin kurucusu Ahmet Kayıkçı ya Allah’tan rahmet diliyorum’ dedi.

 

Gazete Sahibi Kazım Kayıkçı ise Sayın Valim, ziyaret için yoğun mesainize rağmen bize zaman ayırdığınız için teşekkür ediyorum, bizi onurlandırdınız dedi. Gazetenin bölümlerinin gezilmesi ve bir süre sohbetin ardından katılıcılar ve gazete çalışanları ile hatıra fotoğrafı çekilmesinden sonra ziyaret sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2102 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI