Bugün...Vali Hamdi Bilge Aktaş, Şehit Mustafa Aslan’ın Ailesini Ziyaret Etti
Tarih: 12-10-2018 19:40:16 + -


Ziyarette Valimiz Aktaş’a Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Teke ile diğer yetkililer eşlik etti.


Vali Hamdi Bilge Aktaş, Şehit Mustafa Aslan’ın Ailesini Ziyaret Etti

Valimiz Hamdi Bilge Aktaş ve eşi Hanımefendi Seval Aktaş, Şehit Jandarma Komando Mustafa Aslan’ın ailesini Buğday Pazarı Mahallesi’ndeki evlerinde ziyaret etti.

 

Ziyarette Valimiz Aktaş’a Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Teke ile diğer yetkililer eşlik etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Şehit Aslan’ın ailesi, ziyaretlerinden dolayı Valimiz Hamdi Bilge Aktaş’a teşekkür ettiler.

 

 
Bu haber 1776 defa okunmuştur.

Etiketler :
NUH MÜLAYİM / 16-10-2018 14:23:00

Evet Sayın valimizden ve yetkililerden örnek bir davranış şehit aile yakınlarını sadece Devlet erkanları değil vatandaş olarak bizlerinde ara sıra ziyaret ederek hem maddi hem manevi destek olmalıyız şehitlerimizi ve şehit ailelerimizi unutmamalıyız onlar vatanı için can veren yiğitlerdir ne mutlu o yiğitleri doğuran eli öpülesi analara Allah Şehidimizin ailesine büyük sabırlar versin unutmamalıdırlarki Evet, şehitler isterlerse yerler ve içerler. "Allah yolunda öldürülenleri sakın ölüler sanma. Bilakis onlar diridirler, Rableri katında .. SaygılarımlaFACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI