Bugun...Vali Mesut Köse Gazimiz Çevik Kuvvet Polisi Cengizhan Bulut ile Ailesini Ziyaret Etti
Tarih: 20-12-2016 20:20:14 + -


Valimiz Mesut Köse Gazimiz Çevik Kuvvet Polisi Cengizhan Bulut ile sohbet ederek, olay anı ile ilgili kendisinden bilgi aldı.


Vali Mesut Köse Gazimiz Çevik Kuvvet Polisi Cengizhan Bulut ile Ailesini Ziyaret Etti

Sayın Valimiz Mesut Köse İstanbul Beşiktaş Patlamasında Yaralanan Gazimiz Çevik Kuvvet Polisi Cengizhan Bulut ile Ailesini Ziyaret Etti

 

Sayın Valimiz Mesut Köse, 10 Aralık 2016tarihindeİstanbul İli Beşiktaş İlçesi Beşiktaş Vodafone Arena Stadı mevkiinde meydana gelen patlamada yaralanarak, Gazi olan Cengizhan Bulut ile ailesini ziyaret etti.

 

Ziyarette Sayın Valimiz Mesut Köse’ye Yapraklı Kaymakamı Murat Ertekin, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Halil Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Fikri Yalman, İlçe Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı J. Kdm. Bçvş. Müjdat Boznar, İlçe Emniyet Amiri Servet Altaş ile STK Temsilcileri eşlik etti.

 

Sayın Valimiz Mesut Köse Gazimiz Çevik Kuvvet Polisi Cengizhan Bulut ile sohbet ederek, olay anı ile ilgili kendisinden bilgi aldı.

 

Sayın Valimiz Mesut Köse tarafından Gazimiz ile Ailesinin herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığı soruldu.

 

Gazimizin ailesi ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendilerini hatırladıkları için Sayın Valimiz Mesut Köse’ye teşekkür etti.

 

Yapılan duanın ardından ziyaret sona erdi.

 

Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yeksel Teke Kahraman Gazimiz Polis Cengizhan Bulut Ve Ailesini Ziyaret Etti

 

10.12.2016 günü İstanbul Beşiktaş'taki saldırıda yaralanan, tedavisi sonucu Yapraklı'da bulunan Baba ocağına dönen Kahraman Gazimiz Polis Cengizhan Bulut ve ailesini ziyaret ettİler.

 

Emekli Okul Müdürümüz Ahmet Ünlü Hoca ile Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yeksel Teke gazi polis memuru ve ailelerini ziyaret ederek Kutsal Kitabımız olan Kuran-ı Kerim ve uğruna Şehadeti göze aldığımız Bayrağımızı hediye etti.

 

Maşallah Kahraman Polisimizin sağlık durumu da morali de oldukça iyi...
 

Kahraman Gazim, Gazan Mübarek olsun...

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2671 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI