Bugün...Valimiz Hamdi Bilge Aktaş Şehit ve Gazi Aileleri Derneği İle Muharip Gaziler Derneği’ni Ziyaret Etti
Tarih: 16-03-2018 19:35:35 Güncelleme: 18-03-2018 21:13:35 + -


Sayın Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, 16 Mart 2018 Cuma günü Muharip Gaziler Derneği ile Şehit ve Gazi Aileleri Derneği’ni ziyaret etti.


Valimiz Hamdi Bilge Aktaş Şehit ve Gazi Aileleri Derneği İle Muharip Gaziler Derneği’ni Ziyaret Etti

Valimiz Hamdi Bilge Aktaş Muharip Gaziler Derneği’ni Ziyaret Etti

 

Sayın Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, 16 Mart 2018 Cuma günü Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.

 

Belediye Başkanlığı’nda bulunan dernek binasında, Dernek Başkanı Ahmet Çelik ve dernek üyeleri tarafından karşılanan Aktaş’a, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Murat Bozkurt ile Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Öztürk eşlik etti.

 

Dernek üyeleriyle sohbet eden Vali Hamdi Bilge Aktaş, “Vatan ve bayrak için mücadele eden Gazilerimizi her zaman el üstünde tutma gayretinde olduk. Bundan sonra da her zaman Gazilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ahmet Çelik ise nazik ziyaretlerinden dolayı Vali Aktaş’a teşekkür etti.

 

Valimiz Hamdi Bilge Aktaş’tan Şehit ve Gazi Aileleri Derneği’ne ziyaret

 

Sayın Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, 16 Mart Cuma günü Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığını ziyaret etti.

 

Dernek binası önünde Dernek Başkanı Yüksel Teke ve üyeler tarafından karşılanan Vali Hamdi Bilge Aktaş’a İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Murat Bozkurt ve Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Öztürk eşlik etti.

 

Dernek çalışmaları hakkında Vali Hamdi Bilge Aktaş’a genel bilgi veren Dernek Başkanı Yüksel Teke, “Çalışmalarımıza sizlerin ve diğer kurumlarımızın yardımları ile devam ediyoruz. Tüm yaptığımız ve yapacağımız işlerde sizlerden her zaman destek görüyoruz.” şeklinde konuşarak nazik ziyaretlerinden dolayı Vali Aktaş’a teşekkür etti.

 

Şehit aileleri ve Gazilerin, Devlet olarak her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Vali Hamdi Bilge Aktaş ise “Kapımız her zaman şehit aileleri ve gazilerimize açıktır. Herhangi bir sorununuz olduğu zaman sizlerin her zaman yanınızda olacağız” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 1982 defa okunmuştur.

Etiketler :
Yüksel TEKE / 19-03-2018 19:34:00

Sayın Mustafa Çelik,iyiki varsın. Ilimizde Şehit ve Gazilerle ilğili bir çok haber ve özel paylaşımların mevcut... Bazı seçilmiş koltuk meraklıları bizleri görmezceden gelir iken Maşallah sen bildiğin doğrulardan vaz geçmiyorsun. Allah büyüktür Sayın büyüğüm...Bizimde Teneke çalacağımız günler gelecek... Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez... Selam ve Dua ile...FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI