Bugün...Valimiz Hamdi Bilge Aktaş'tan Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen'e İade-i Ziyaret
Tarih: 22-04-2019 21:32:33 + -


Vali Hamdi Bilge Aktaş, geçtiğimiz günlerde kendisini ziyaret ederek Çankırı’nın menfaatleri doğrultusunda iş birliği halinde hareket edecekleri vurgusu yapan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’e iade-i ziyarette bulundu.


Valimiz Hamdi Bilge Aktaş'tan Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen'e İade-i Ziyaret

Vali Aktaş’tan İade-i Ziyaret

 

Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, 31 Mart Mahalli İdareler Genel seçimlerinde Çankırı Belediye Başkanı seçilen İsmail Hakkı Esen’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

 

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, iade-i ziyarette bulunan Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı makamında ağırladı. “Hayırlı olsun” ziyaretinde Vali Aktaş’a İl Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ahmet Kurumahmut, Çankırı Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak, Vali Yardımcıları Zeki Karaca, Abdullah Aslaner ve Akın Karagöz, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy ile İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek de eşlik etti.

 

Vali Hamdi Bilge Aktaş, geçtiğimiz günlerde kendisini ziyaret ederek Çankırı’nın menfaatleri doğrultusunda iş birliği halinde hareket edecekleri vurgusu yapan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’e iade-i ziyarette bulunarak görevinde başarılar diledi. Konuklarını Belediye Hizmet Binası önünde karşılayan Başkan Esen “31 Mart akşamı halkımızın verdiği karar ile seçim yarışı bitmiştir. Ekibimizle birlikte seçim süreci boyunca inanarak çalıştık ve gerisini Allah’a bırakarak tevekkül ettik. Sonuç, halkımızın iradesi ve kararıdır. Bize verilen güven ve sorumluluk ile bundan sonraki süreç; Çankırı’ya yakışır bir biçimde yüksek bir ekip ruhu ve azimle hizmet etmektir.” şeklinde konuştu. Vali Aktaş ise Çankırı’ya güzel hizmetlerin yapılacağı konusunda Başkan Esen ve ekibine inançlarının tam olduğunu belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 3244 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI