Bugün...Yakup Güleşen Vefat Etti
Tarih: 03-12-2018 09:47:19 + -


Başağmez (Anuza) köyü eşraflarından, Hacı Ahmet, Nazife Güleşen’in oğulları, Gökhan ve Fatih Güleşen’in babaları Yakup Güleşen vefat etmiştir.


Yakup Güleşen Vefat Etti

Yakup Güleşen Hayatını Kaybetti

 

03 Aralık 2018 Pazartesi günü sabaha karşı evinde rahatsızlaşan Yakup Güleşen hakka yürüdü.

 

İnnalillah ve innaileyhiraciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) Rabbim mekânını cennet, taksiratlarını aff, evlad-u iyaline ve sevenlerine sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 

Güleşen Ailesinin Acı Günü

 

Şehrimiz sakinlerinden, Başağmez (Anuza) köyü eşraflarından, Hacı Ahmet, Nazife Güleşen’in oğulları, Gökhan ve Fatih Güleşen’in babaları Yakup Güleşen vefat etmiştir.

 

Cenazesi 03 Aralık 2018 Pazartesi günü Ahmet Yesvi camiinde Öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Sarıbaba aile mezarlığına defnedilecektir.

 

Merhum kardeşimiz Yakup Güleşen geçmiş yıllarda iki önemli hastalığı (kanser, felç ) atlatarak yaşamını Çankırı’da sürdürüyordu. 03 Aralık 2018 Pazartesi günü sabaha karşı ölüm haberini almak şahsımız ve herkesi derinden üzdü.

 

Mevla rahmet eyleye. Mekânı cennet olsun İnşallah.

 

Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Âmin.

 

 
Bu haber 5082 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Vefat Haberleri Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI