Bugün...Yapraklı, Bademçay Köyünden Emrullah Abdulbaki Harmancı Kardeşimiz Şırnakta Vefat Etmiştir
Tarih: 09-08-2018 13:01:15 Güncelleme: 09-08-2018 22:02:15 + -


Yapraklı, Bademçay Köyünden Emrullah Harmancı kardeşimizin Şırnak'ta görev dışı şekilde vefat ettiği bilgileri paylaşıldı.


Yapraklı, Bademçay Köyünden Emrullah Abdulbaki Harmancı Kardeşimiz Şırnakta Vefat Etmiştir

Harmancı Ailesinin Acı Günü

 

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) Rabbim mekânını cennet, taksiratlarını aff, evlad-u iyaline ve sevenlerine sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 

Hemșerimiz JÖH Uzman Çavuș Emrullah Abdulbaki Harmancı'nın Şırnak’ta Görev Dışı Bir Şekilde Vefat Ettiği bilgileri paylaşıldı.

 

Çankırı, Yapraklı ilçesi, Bademçay köyü sakinlerinden Mustafa Harmancı’nın oğlu, Çankırı - Ilgaz İlçemizin Aşağısöğütcük Köyü Camii İmam Hatibii Servet Harmancı'nın kardeşi, JÖH Uzman Çavuș Emrullah Abdulbaki Harmancı Şırnak’ta görev dışı vefat etmiş olup, Cenazesi 10 Ağustos 2018 Cuma günü (yarın) Cuma namazına müteakip Bademçay köyünde defnedilecektir.

 

Mekanı cennet olsun. Sevenlerinin başı sağolsun. Allah sevenlerine sabırlar versin.

 

Konu ile alakalı ilk açıklama Yapraklı Dernekler Birliği başkanlığından “Düzeltme” olarak sosyal medya hesabından paylaşılmıştır.

 

İkinci önemli bir açıklamada Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı Sayın Yüksel Teke tarafından “Kamuoyunun Önemle Dikkatine Sunulur” başlıklı gönderi sosyal medya aracılığı ile paylaşılarak kamuoyu bilgilendirilmiştir.

 

Teke paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Arkadaşlar bir konuda açıklama yapma görevi hissetim kendimde…” diye başlamış paylaşımlarına.

 

Bir çok arkadaşımız sayfalarında Jandarma Uzman Çavuş Emrullah Abdulbaki Harmancı kardeşimizin vefat bilgilerini şehit olarak paylaşmaktadır…

 

Teke” Bizlere gelen bilgi Jandarma Uzman Çavuş Emrullah Abdulbaki Harmancı kardeşimizin 09.08.2018 Perşembe günü sabah 04:00 sıralarında evinde intihar ettiği şeklindedir. Silah arkadaşımıza Allah’tan rahmet, acılı ailesine sabırlar dilerim… diyerek paylaşımını yapma gerekliliği duyduğunu belirtmiştir.

 

Kamuoyuna duyurulur.

 

Hemșerimiz JÖH Uzman Çavuș Emrullah Abdulbaki Harmancı’nın İkametgah Ev Adresi: Yesiltepe Mahallesi, 492 cadde, 130/6 Keçiören-Ankara. Köyü ise Çankırı, Yapraklı ilçesi, Bademçay köyüdür.

 

Merhuma Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesi başta olmak üzere, eş, dost, akraba, yakınlarına, Bademçay köyü halkına başsağlığı ve sabırlar dileriz. Mevla rahmet eyleye. Mekânı cennet olsun İnşallah. Âmin. 

 

Allah (cc) resulullah efendimize komşu eylesin. Anne, baba ve yakınlarına ecir, sabır, dayanma gücü versin. Milletimizin başı sağ olsun.

 

 
Bu haber 11146 defa okunmuştur.

Etiketler :
METİN KOÇ / 10-08-2018 11:47:00

ALLAH RAHMET, EYLESİN. YERİ NUR, MEKANI CENNET OLSUN. KEDERLİ AİLEYE ALLAH SABIRLAR VERSİN.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Vefat Haberleri Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI