Bugun...Yapraklı Kaymakamı Murat Ertekin Görevine Başladı
Tarih: 20-12-2016 21:44:47 + -


Yapraklı İlçemiz Kaymakamı Sayın Murat Ertekin 15.12.2016 tarihinde görevine başladı. Sayın Valimiz Mesut Köse Yapraklı Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığını Ziyaret etti.


Yapraklı Kaymakamı Murat Ertekin Görevine Başladı

Yapraklı İlçemiz Kaymakamı Sayın Murat Ertekin 15.12.2016 tarihinde görevine başlamıştır.

 

İlçemiz Kaymakamı Murat Ertekin; 15 Haziran 1982 tarihinde Gümüşhane’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı.

 

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden 2006 yılında mezun oldu. Maliye Bakanlığında Milli Emlak Denetmen Yardımcısı ve Sosyal Güvenlik Kurumunda Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcısı olarak çalıştı.

 

2009 yılında Mülki İdare Amirliği mesleğine Edirne Kaymakam Adayı olarak başladı. Kadıköy ve Adalar’da Mülkiye Müfettişliği Refikliği, Sakarya-Geyve Kaymakam Refikliği, Denizli-Çardak ve Bozkurt, Düzce- Cumayeri, Çankırı Kızılırmak Kaymakam Vekillikleri yaptı. Yurtdışı stajını Virginia Tech University (ABD) de tamamladı. 10.08.2013 tarihinden 14.12.2016 tarihine kadar Nevşehir-Gülşehir Kaymakamı olarak görev yapmıştır.30.11.2016 Tarih ve 2016/861 Sayılı Müşterek Kararname ile İlçemiz Kaymakamlığı’na atanan Murat Ertekin, 15.12.2016 tarihinde ilçemizdeki görevine başlamıştır.

 

Sayın Murat Ertekin evli ve iki çocuk babası olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

Sayın Valimiz Mesut Köse’den Yapraklı Kaymakamlığına Ziyaret

 

Sayın Valimiz Mesut Köse, 20 Aralık 2016 Salı günü ilçe ziyaretleri kapsamında Yapraklı Kaymakamlığını ziyaret etti.

 

Ziyarette Sayın Valimiz Mesut Köse’ye İl Jandarma Komutanı J. Alb. Halil Altıntaş ile İl Emniyet Müdürü Fikri Yalman eşlik etti.

 

Sayın Valimiz Mesut Köse ile beraberindekileri Kaymakamlık binası girişinde, Yapraklı Kaymakamı Murat Ertekin, İlçe Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu, İlçe Jandarma Komutanı J. Kdm. Bçvş. Müjdat Boznar, İlçe Emniyet Amiri Servet Altaş, Daire Amirleri ve STK Temsilcileri karşıladı.

 

Yapraklı İlçesine yeni atanan Kaymakam Murat Ertekin’den ilçe hakkında genel bilgiler alan, Sayın Valimiz Mesut Köse Yapraklı Kaymakamı Murat Ertekin’e yeni görevinde başarılar diledi.

 

Sayın Valimiz Mesut Köse Yapraklı Belediyesini Ziyaret Etti

 

Sayın Valimiz Mesut Köse 20 Aralık 2016 Salı günü Yapraklı Belediyesini ziyaret etti.

 

Ziyarette Sayın Valimiz Mesut Köse’ye Yapraklı Kaymakamı Murat Ertekin, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Halil Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Fikri Yalman, İlçe Jandarma Komutanı J. Kdm. Bçvş. Müjdat Boznar ile İlçe Emniyet Amiri Servet Altaş eşlik etti.

 

Yapraklı Belediye Başkanlığı binasının önünde, Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu, Daire Amirleri, Belediye Çalışanları, STK Temsilcileri ile vatandaşlar hazır bulundu.

 

Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu’nun İlçe hakkında verdiği bilgilerin ardından, Sayın Valimiz Mesut Köse, yetkililere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 
Bu haber 3690 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer İlçeler ve Köyler Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI