Bugun...Yaranlara En İyi Temsil Ödülü
Tarih: 12-12-2017 14:07:14 + -


Dernek Başkanı Ahmet Absarılıoğlu Çankırı’yı en iyi şekilde temsil ettiklerini dile getirerek, “En İyi Temsil” ödülüne layık görülmelerinden dolayı son derece mutlu olduklarını söyledi.


Yaranlara En İyi Temsil Ödülü

Ödül

 

9-10-Aralık 2017 tarihlerinde Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanlığı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen 45 yaş üzeri Mahalli Dal Halk Oyunları Yarışması’nda Çankırı'yı Ahi Yaran Meclisi Gençlik, Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Yaranları temsil etti.

 

Dernek  Başkanı Ahmet Absarılıoğlu Çankırı’yı en iyi şekilde temsil ettiklerini dile getirerek, “En İyi Temsil” ödülüne layık görülmelerinden dolayı son derece mutlu olduklarını söyledi. Absarılıoğlu kendilerine destek olan başta İrfan Dinç olmak üzere herkese teşekkür etti.

 

Çankırılı yaranları üstün başarılarından dolayı kutlayan Belediye Başkanı İrfan Dinç de, “Unutulmaya yüz tutmuş kültürlerin yaşatılması amacı ile Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından düzenlenen “Mahalli Dal Halk Oyunları Yarışması”nda 81 il içerisinden finale kalarak “En İyi Temsil” ödülüne layık görülen Ahi Yaran Meclisi Gençlik Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yaranlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

 
Bu haber 2944 defa okunmuştur.

Etiketler :
Recep Gökmen / 13-12-2017 11:03:00

Yarenlerimizi teprik ediyorum derece önemli değil önemli olan Yaran ve Türkiye Cumhuriyeti'nin Kuruluş Felsefesine ATA'ya sahip çıkmak teprikler.

Necati ÜLKER / 13-12-2017 00:28:00

YARANAĞALAR GÖNÜLDEN TEBRİKLER BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİMFACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Yaran Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI