Bugün...Yaş Almış Büyüklerden Başkan Boz’a Sevgi Seli
Tarih: 21-07-2018 09:25:51 + -


Huzurevi sakinleri, Belediye Yaşlılar Koordinasyon Merkezi aracılığı ile Belediye Başkanı Hüseyin Boz ile Başkanlık makamında bir araya geldi.


Yaş Almış Büyüklerden Başkan Boz’a Sevgi Seli

Boz’a Sevgi Seli

 

Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, İsmail Özdemir Huzurevi sakinlerini makamında ağırladı. Büyüklerini kapıda karşılayan Başkan Boz, tek tek ellerini öperek hatırlarını sordu. Büyüklerin Boz’a karşı gösterdiği ilgi ve sevgi ise gözlerden kaçmadı.

 

İsmail Özdemir Huzurevi’nde kalan vatandaşlar, bu kez Çankırı Belediyesi’nin misafiri oldu. Huzurevi sakinleri, Belediye Yaşlılar Koordinasyon Merkezi aracılığı ile Belediye Başkanı Hüseyin Boz ile Başkanlık makamında bir araya geldi. Büyüklerinin hatırını soran Başkan Boz, onların istek ve önerilerini de dinledi. Samimi bir atmosferde gerçekleşen sohbette yaşlılar,  Başkan Boz’a büyük sevgi gösterdi.

 

Büyüklerimizin hayatımıza kattığı değer ve tecrübenin önemli olduğunu vurgulayan Boz, ziyareti sosyal medya hesabından “İnsanoğlu doğar, gelişir, büyür ve olgunlaşarak yaş alır. Yaş almış büyüklerimizin yaşam kalitesini yükseltmek, yaşam enerjilerini arttırmak ve toplumla iç içe olmalarını sağlamak hem insan olmamızın hem de hizmet anlayışımızın kaidesidir. Büyüklerimize bugün nasıl davranıyorsak o yaşlara geldiğimizde bizlere de öyle davranılacağı aşikârdır. Dünya hızlıca dönerken bazen durup düşünmek gerek insana; göstereceğimiz güler yüz, söyleyeceğimiz güzel bir söz ve elbette ki canı gönülden gösterilen bir hürmet… Ne kaybettirir ki insana?” diyerek onlara karşı anlayış isteği ile duyurdu.

 

Huzurevi sakinleri ziyaretin ardından Yaşlılar Koordinasyon Merkezi yetkilileri eşliğinde Tuz Mağarası, Medreseler, Çankırı Kalesi’nden oluşan bir şehir turuna çıkarıldı.

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2525 defa okunmuştur.

Etiketler :
AYAZ / 21-07-2018 19:06:00

Samimiyetinden şüphe etmiyoruz. Hüseyin Bey yardımcın Rabbim olsun.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Belediye Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI