Bugün...


Mustafa ÇelikFacebookta Paylaş

Böyle İlim Adamı Olmaz Olsun
Tarih: 14-11-2018 14:24:00 Güncelleme: 14-11-2018 14:36:00


Olmaz Olun

 

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın, araştırmacı-yazar Kadir Mısıroğlu'nu ziyareti hakkındaki tepkiler çığ gibi büyüyerek artıyor.

 

Atatürk düşmanı, yunan artığı deyyuslara Alim diyen şerefsizler türemeye başladı.

 

Diyanet başkanı kalkmış kul hakkından bahsediyor. Bizde kendisine soruyoruz,”Senin oturduğun koltukta 81 milyonun hakkı var. Bırak o koltuğu hemen git o zaman...

 

Bunlar Müslüman Mı, Yoksa Ümmet Mi, Vallahi Şimdi Sorgulamak Gerekir. Hangi Devletin Ümmeti Ki Bunlar? Bunlar Sorgulanacak Çooooook İş Varda Neyse.

 

Hangi kurumuş vicdan, hangi satılmış ruh, hangi işgal artığı varsa duysun ve bilsin ki, Gazi Mustafa Kemal Atatürk milletimizin ortak değeridir.

 

Aşağıdaki satılmış, kökü dışarıya bağımlı olan it oğlu itlerin bu topraklarda yeri yoktur. Apo piçiniz yetti, vatan haini Fetö’nüz yetti, ABD ile Türkiye arasında bir süredir 'papaz' gerilimi yaşandı; Protestan cemaatine ait İzmir'deki Diriliş Kilisesi'nin papazı olan Andrew Craig Brunson’unuz yetti; olmadı şimdide sapık püsküllü Kadir’i ziyaret eden Atatürk’ü hutbelerden çıkaran diyanet işleri başkanınız yetti. Nedir bu milletin sizden çektiği?

 

Bu beyefendi hiçbir şehit ve gazi ailelerini ziyaret ederek hediyeler vermişmidir? Çıksın bunların hakkında konuşsun, ayakta alkışlayalım.

 

Mehmet Akif Ersoy’a “Pezevenk”, Kurtuluş Savaşı için; “Keşke Yunan kazansaydı", Kudüs’ü Haçlılardan alan Büyük Türk Hakanına ; “Selahaddin Eyyubi şerefsizdir...” diyen Kadir Mısıroğlu soytarısını ziyarete giden Diyanet İşleri Başkanına yuh olsun, yazıklar olsun!

 

Sapık püsküllü Kadir’i ziyaret eden Atatürk’ü hutbelerden çıkaran diyanet işleri başkanını kınıyor derhal istifa etmesini bekliyoruz.Bu yazı 5684 defa okunmuştur.

VATANDAŞ / 06-12-2018 14:05

İŞKUR Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında il genelinde toplam 600 kişi alımı kura yerine liste yöntemi ile alınmasına tepki gösteren yok. Listelerde torpil yapılıyor. Herkes kendi adamını işe almak istiyor. Alımlar noter eşliğinde kura ile olsa kimsenin itirazı olmaz ama maalesef bazıları kendi tanıdıklarını işe alıyor. Peki bu geri kalan mağdur ve fakir insanlar ne yapacak? Bu insanların herhangi bir hakkı yok mu? Sürekli torpil yapan insanlar mı işe alınacak?" Mustafa bey bu konuyu dile getirseniz

Recep Gökmen / 23-11-2018 16:07

Mustafa Bey yüreğinize kaleminize sağlık Diyanetin başının fötöcü ve Türk düşmanı olmasını kabullenemiyorum. Ayrıca fesli nam türk düşmanı yunan hayranı meczuptan iğrensemde davasının adamı görüyorum bu meczubu şımartanlara yazıklar olsun.

Vatandaş / 16-11-2018 08:31

Oturduğun o temiz makamı daha fazla kirletme. İstifa et. Biz vatansever din adamı istiyoruz. Böyle bir Diyanet başkanı görevdeyken emrindeki imamların arkasında namaz kılınır mı? Onların vaazlarına inanılır mı?FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Çok Okunan Haberler
Köşe Yazıları
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI