Bugün...Yeni Toplum Yararına Program Başvuruları Başladı
Tarih: 17-05-2019 19:31:45 + -


Başvurular 21 Mayıs Salı Gününe Kadar Yapılabilecek.


Yeni Toplum Yararına Program Başvuruları Başladı

Çankırı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nce Çankırı Valiliği, Çankırı İl Özel İdaresi, Çankırı Karatekin Üniversitesi (Merkez ve Ilgaz İlçesine) , Çankırı Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği ve Çankırı İl Göç İdaresi Müdürlüğü işbirliğinde Toplum Yararına Programlar başlatılıyor. Programlara toplamda 95 kişi alınacak.

 

Başvurular 21 Mayıs Salı Gününe Kadar Yapılabilecek

 

17 Mayıs – 21 Mayıs tarihlerinde başvuruların gerçekleştirileceği programlar için, ilgili Kurum ve Kuruluşlar bünyesinde 6 ay boyunca istihdam edilmek üzere toplamda 95 kontenjan ayrıldı. Kadınlar, 35 yaş üstü erkekler, eski hükümlü ve engelli vatandaşlarımızın öncelik hakkına sahip olacağı programlar hakkında İl Müdürü Alim Çaycı yaptığı açıklamada, Toplum Yararına Programlar için başvuruların ardından 23 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilecek noter kurası ile çalışanların belirleneceğini, vatandaşlarımızın diğer programlarda olduğu gibi www.iskur.gov.tr internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak; ayrıca İl Müdürlüğümüze şahsen başvuru yapmak suretiyle başvuru gerçekleştirebileceğini ve programlarda 1 Temmuz 2019 günü mesainin başlayacağını bildirdi.

 
Bu haber 1830 defa okunmuştur.

Etiketler :
TORPİLSİZ / 21-05-2019 11:27:00

Alınacaklar zaten belirlenmiştir. Boşuna o kadar kişiyi oraya toplayıpta kura çekiyormuş gibi yapmayın. Torbadan torpilliler çıkıyor nasıl olsa, alınacak kişilerin isim listesi çoktan yapılmıştır. Bu şaibeleri ortadan kaldırmak için orada bulunan halka çektirin isimleri de görelim samimiyetinizi, dürüstlüğünüzü. Ama nerde sizde o cesaret, torpillilere hakkımız haram olsun. Nasıl boğazınızdan geçecek o maaşlar.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI