Bugün...Yenigün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ramazan Sarıcı Vatani Görevini Yapmak Üzere Polatlı’ya Gidiyor
Tarih: 30-10-2018 12:52:11 Güncelleme: 30-10-2018 13:00:11 + -


www.haberci18.com İnternet Medyası olarak "1 Kasım 2018 tarihinde vatani görevini yapmak üzere birliğine katılacak olan Ramazan Sarıcı’ya “Hayırlı teskereler” dileriz.


Yenigün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ramazan Sarıcı Vatani Görevini Yapmak Üzere Polatlı’ya Gidiyor

O Şimdi Asker

 

Çalışan Gazeteciler Derneği üyesi ve Yenigün Gazetesi Yazı işleri müdürü Ramazan Sarıcı vatani görevini yapmak üzere Polatlı’ya gidiyor.

 

Çalışan Gazeteciler Derneği üyesi Ramazan Sarıcı’nın vatani görevine yapmak üze askere gidecek olması nedeniyle dernek üyeleri bir araya geldi. Çayyolu Kafeterya da gerçekleştirilen programa dernek üyeleri katıldı.

 

1 Kasım 2018 tarihinde vatani görevini yapmak üzere birliğine katılacak olan Ramazan Sarıcı’ya “Hayırlı teskereler” dileyen dernek başkanı Murat Demir, “Değerli meslektaşımız ve derneğimiz üyesi Ramazan Sarıcı’nın vatani görevini yapmak üzere askere gidecek olmasının sevincini ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Çünkü vatanda borcu her şeyin başında gelir. Şimdiden kendisine hayırlı teskereler diliyoruz” dedi.

 

Demir son olarak ise, “Vatanımızın birliği ve beraberliği, milletimizin bekası için canlarını hiçe sayarak canlarını siper eden Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz rahmet ve minnet ile anıyoruz. Vatanın her köşesinde bu kutsal görevi yerine getiren kahraman Mehmetçiklerimizin Allah yardımcısı olsun, hepsine hayırlı teskereler diliyorum” dedi.

 

Gerçekleştirilen organizasyon sonrası ise Ramazan Sarıcı, “Tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah tekrar birlikte olacağız” dedi.

 

 

Çalışan Gazeteciler Derneği üyesi ve Yenigün Gazetesi Yazı işleri müdürü Ramazan Sarıcı kardeşimiz Cenab-ı Allah yar ve yardımcın olsun. 

 

 
Bu haber 2534 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI