Bugün...Yeter Artık Bizi Bize Bırakın (Özel Haber)
Tarih: 21-10-2018 10:16:56 Güncelleme: 21-10-2018 10:47:56 + -


Bunlara ev, işyerleini kiraya verenler, yardım ve yataklık edenlerde sorgulanmalı. Oluşan bu tablo karşısında Müslümanlar olarak acımalı mıyız, üzülmeli miyiz yoksa utanmalı mıyız? Peki, suçlu kim? diye soruyoruz.


Yeter Artık Bizi Bize Bırakın (Özel Haber)

Çankırı'da, terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Irak uyruklu biri üst düzey olmak üzere 6 şüpheli geçtiğimiz iki gün önce tutuklandı.

 

Köpeği Üç Gün Besle Seni 3 Yıl Unutmaz, Ama Bu İnsanları 3 Yıl Besle Seni Üç Günde Unutur Ve Satar

 

İşte Gelinen Nokta!

 

Besle kargayı oysun gözünü atalar güzel demiş tamam. Türk milleti Müslüman, zorda kalana yardım eder, korur, kollar ama bu çok başka bir şey. Farkındaysanız bu güzel ülkemize bunlar geldi, ülkemizin başına gelmeyen kalmadı. İnsan vatanı zor durumdayken vatanını satıp gelmez. Kimse kursa bakmasın bunlar buraya pisliğine geldiler. Allah vatanımızı, Türk milletini korusun. Göklerden bayrağımızı indirmesin, minarelerimizden ezanımızı dindirmesin. Türk milleti hep sağolsun, vatanımız sağolsun.

 

Bölücülük Ve Kışkırtıcılık Yaptığımızı Düşünenler Varsa Kalplerini Kırarz!

 

Söylem Ve Yazım Dilimize Dikkat Ederek Yorumlarımız Yabancılara Karşı Düşmanlık Yaratmak İçin Değildir

 

Cenab-ı Allah göstermesin, aklımızda bile getirmek istemiyoruz. Konuyu bir örnekle genişletelim istedik. Bu insanların başına gelen bizim başımıza gelse biz vatanımızı satmayız, kanımızın son damlasına kadar savaşırız.

 

Ama; diyelim ki bizde başka bir yerlere kaçsak bizi bir kaşık suda boğarlar mı, boğmazlar mı? boğamasalar da kovarlar o yüzden yeter artık bizi bizle bıraksınlar, ilimizin şakülü kaydı beyler. Lütfen anlayın artık.

 

Sokak Ağzı İle Yazıp Çizmiyoruz, Memleketimizi Gözetliyoruz!

 

Kusura bakmayın da bunlar geldi geleli Çankırı’da narkotik olayları da çoğaldı, diğer olaylarda çoğaldı vs vs. Yanlışsa yanlış, yalansa yalan deyin.

 

PKK ya desteklerini uyuşturucu satarak yapıyorlar!

 

Fotoğraftaki o tutuklanan bastonlu var ya her yer de geziyor, ne yaptığı da takip edilmiyor. İşe bak birde Pkk lı çıkmış, deaşlı çıkmış bu şahıs ve örgüt üyesi olarak tutuklanıyor. Bizim vatandaşlarımız bunlara acıyor fakir diye yardım ediyor. İşte görün görün o fakirlerin gerçek yüzünü. Bizim fakirimiz dururken Iraklıya, Afganlıya, Suriyeliye yardım edin. Onlarda sınırda askerimizi, canlarımızı, ciğerlerimizi öldürsün Türkiye’mize hainlik etsin siz yetkililerde seyredin. Yazık yazık bu kadar merhametli olmayın. Bu yabancıların çoğu Müslüman bile değil.

 

Bunlara ev, işyerini kiraya verenler, yardım ve yataklık edenlerde sorgulanmalı. Oluşan bu tablo karşısında Müslümanlar olarak acımalı mıyız, üzülmeli miyiz yoksa utanmalı mıyız? Peki, suçlu kim?

 

Olacak Şey Değil Devletin Kömürünü Parayla Satıyorlar!

 

Bedava Kömür Çankırı’nın Sokaklarında Satılıyor!

 

‘Para ile Satılmaz’ ibaresi olmasın rağmen devletin kömürünü alanda, satanda karlı çıkıyor.

 

Çankırı’nın mahallelerinde ikamet eden bazı art niyetli vatandaşlar devletten aldıkları yardım kömürlerini parayla satıyorlar.

 

Dar gelirli oldukları için kömür alma hakkına sahip olan bazı kendini bilmez insanlar, iyi niyeti suiistimal ediyorlar. Dağıtılan yardım kömürlerinin satılmasını doğru bulmayan mahalle sakini duyarlı insanlar alanında satanında suç işlediklerini söylüyorlar, ama nedense bu insanları şikayet etmekten de uzak duruyorlar.

 

Biz ve bizim fakirlerimiz bunlar gibi devlete hainlik yapmadık, yediğimiz kaba pislemedik ama; onlar rahat rahat hayat sürsünler. Benim Çankırılı fakir kardeşim üç kuruş parayı ödeyemediğinden içeri alınabiliyor. AKP’li milletvekilleri size duyurulur. Benim Çankırılı fakir kardeşimin ne sucu var? Onlara yapacağınız yardımı benim Çankırılı fakirim neden alamıyor? Bu duruma neden geldik, bizleri bu duruma kim veya kimler getirdi açıklayabilirmisiniz?

 

Devleti ve kurumları ağır bir vebalin altında bırakan art niyetli mültecilerin kimisi paraya olan ihtiyaçtan, kimisi de bu işi kendisine gelir kapası olarak görüyor olmaları neticesinde Çankırı’nın adını lekeliyorlar. Gerekiyorsa bu kişilerin tespiti için sıkı denetimler yapılması gerektiğini hatırlatırız.

 

Tartıya çıktığınızda göbeğinizi içeriye çekmeniz; sonucu değiştirmeyecektir... Bunları İyiler diye çoğaltmak; önemli değil, bunlardan sıyrılabilmek için ya iyi yolu göstermekle veya bunları topyekun sınır dışı etmekle mücadelemiz mümkün olabilir. Gölgenizden şikayet etme lüksünüz yok, zira o sizi taklit etmekte...
Bu haber 6024 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI