Bugun...Yıldız Kızlar Ve Yıldız Erkek Hentbol İl Birinciliği Müsabakalarında Şampiyon Oldular
Tarih: 24-03-2018 09:09:40 + -


'Okul Sporları' faaliyet programında yer alan Yıldız Kızlar Ve Yıldız Erkek Hentbol il birinciliği müsabakalarında Şehit Yahya Çoşkuner Orta Okulu şampiyon oldu.


Yıldız Kızlar Ve Yıldız Erkek Hentbol İl Birinciliği Müsabakalarında Şampiyon Oldular

Şehit Yahya Çoşkuner Orta Okulu Her Alanda Adından Sıkça Söz Ettirmeye Kararlı

 

Şehit Yahya Çoşkuner Orta Okulu Yıldız Kız ve Yıldız Erkek Hentbol İl Birinciliği Müsabakalarında Şampiyon Oldular

 

GHSİM tarafından gerçekleştirilen 'Okul Sporları' faaliyet programında yer alan Yıldız Kızlar Ve Yıldız Erkek Hentbol il birinciliği müsabakalarında Şehit Yahya Çoşkuner Orta Okulu şampiyon oldu.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü (GHSİM) organizasyonu ile gerçekleşen 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı okul sporlarında farklı branşlarda kupalar sahiplerini bulmaya başladı.

 

Her İki Kupa’da Şehit Yahya Çoşkuner Orta Okulu’nun!

 

Şampiyon Erkek ve Kızlar, okullarında arkadaşları ve öğretmenleri tarafından coşkuyla karşılandı. 

 

'Başarılarının Devamını Diliyorum'

 

Çankırı Yıldız kız ve Yıldız erkek hentbol turnuvasında şampiyon olan takımlarımızı ve Beden Eğitimi öğretmenimiz Muharrem Çamalan'ı tebrik ederiz.

 

Öğrencileri tek tek tebrik eden Okul Müdürü Ali Kemal Sade, “Öğrencilerimiz önemli bir başarıya imza atarak okulumuza yeni bir kupa ve  madalya getirdiler. Başarılı sporcularımızı, velilerini ve öğretmenlerini kutluyorum. Öğrencilerimize başarılarının devamını diliyorum.” Dedi.

 

Kısa bir açıklamada Okul Aile Birliği Başkanlığından, “Okul Aile Birliği Başkanlığı olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da okulumuza, öğretmenlerimize, sporcularımıza, öğrencilerimize her zaman destek olacağız.  Başarının mimarı olan öğretmenlerimiz ile kupayı okullarına kazandıran Beden Eğitimi öğretmenimiz Muharrem Çamalan'ı ve öğrencilerimi kutlarım.” dedi.

 

Karşılaşmalar sonunda düzenlenen ödül töreninde, Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar Hentbol il birinciliği müsabakalarında dereceye giren sporculara ve okullara; madalya, kupa ve başarı belgeleri şube müdürü, il temsilcisi ve antrenörler tarafından verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 985 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Spor Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI