Bugün...Yüreğindeki Kütüphaneyi Çevreye Saç
Tarih: 15-05-2019 11:53:59 + -


’Yüreğindeki Kütüphaneyi Çevreye Saç’’ projesi kapsamında Yapraklı Yukarıöz Köyüne kütüphane kurdular.


Yüreğindeki Kütüphaneyi Çevreye Saç

Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri 03.05.2019 Cuma günü Müdür Yardımcısı Emine Satı Sarıkaya ve Okul Meclisi Başkanı Altan Yiğit SARAÇ başkanlığında ‘’Yüreğindeki Kütüphaneyi Çevreye Saç’’ projesi kapsamında  Yapraklı Yukarıöz Köyüne kütüphane kurdular.

 

Toplumsal hizmet  bilinciyle  okuma alışkanlığının kazandırılması için ‘’Bir Kütüphane açan bin hapishane kapatır’’ diye düşünen öğrenciler  ellerindeki okumuş oldukları kitapları  bir kampanya  dahilinde toplayarak kısa zamanda 1500 kitaba ulaştılar. Yapraklı  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Gümüş’ün karşılayarak eşlik ettiği Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri Yapraklı Yukarıöz Ortaokulu  öğrencileriyle kaynaşarak onlara öncülük ettiler ve onlarla güzel bir gün geçirdiler.

 

Topluma faydalı olmanın  öneminin farkında olan öğrencilerimizi tebrik eder, Yapraklı  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Gümüş’e  ve  öğrencilerimizi güler yüzle karşılayan Yapraklı Yukarıöz Ortaokulu idareci, öğretmen ve personeline katkıları için teşekkür ederiz.

 

 

 
Bu haber 1908 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitim Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI