Bugün...Yusuf Ve Muhammed Erkekliğe İlk Adımlarını Attılar
Tarih: 09-09-2018 08:42:35 Güncelleme: 10-09-2018 07:06:35 + -


Çankırı’da faaliyet gösteren Çankırı Postası internet gazetesi sahibi, gazeteci Ercan Şeker’in oğulları Yusuf ve Muhammed Şeker sünnet oldu.


Yusuf Ve Muhammed Erkekliğe İlk Adımlarını Attılar

Şeker Ailesinin Mutlu Günü

 

Değerli Meslektaşım Ercan Şeker ve muhterem eşi Ebru hanımefendi oğulları Yusuf ve Muhammed’e sünnet merasimi düzenlendi.

 

08 Eylül 2018 Cumartesi günü saat 13.00’da gezi programı ile başlayan sünnet merasimi ilerleyen saatlere kadar İstasyon Çay Bahçesinde devam etti. Düğüne katılamayan davetliler Şeker Ailesini gönderdikleri, telgraf ve çelenkleri ile yalnız bırakmadılar.

 

Çankırı Postası İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni, gazeteci meslektaşımız Ercan Şeker’in oğulları Yusuf ve Muhammed Şeker sünnet oldu. Çankırı İstasyon Çay Bahçesinde düzenlenen sünnet düğününe; siyaset, işadamı, gazeteci, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli konuk katıldı.

 

Din görevlisi hocalarımız tarafından okunan Kuran´ı Kerim tilavetiyle başlayan programda, bir birinden güzel ilahiler seslendirildi. Sünnet merasiminde çocuklar ve aileleri için yemek ve çeşitli ikramlar yapıldı, palyaço gösterileri ve hatıra fotoğrafı çekimi gerçekleşti.

 

Sünnet düğünü boyunca Şeker çifti misafirleri ile yakından ilgilendiler, Yusuf ve Muhammed’in mutluluğu, heyecanı gözlerden kaçmadı.

 

Şeker Ailesinden Teşekkür

 

Duygularını ifade eden Şeker, “Oğullarımız Yusuf ve Muhammed’in sünnet merasimine katılarak mutluluğumuzu paylaşan birbirinden değerli konuklarımıza çok teşekkür ederiz. Davetimize katılamamaları nedeni ile telgraf çeken, çelenk ve çiçek gönderen, gerek ziyaret ederek gerek ise telefonla arayarak kutlayan dostlarımıza ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz. ” dedi.

 

Sünnet programına; Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, AK Parti İl Başkanı Celal Kaman, Saadet Partisi İl Başkanı Ömer Uzun, Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Çankırı Ziraat Odası Başkanı Başkanı Nejat Gamzeli, Türkiye Barolar Birliği Disiplin Kurulu Üyesi Dilaver Erdoğan, Çankırı Şoförler ve Otomobilciler Odası ve S.S. Çankırı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Necati Akdoğan, Çankırı Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Osman Karadeniz, İl Kültür Turizm Müdürü Mustafa Kemal Karatatar, Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yüksel Teke, Yapraklı Ak Parti İlçe Başkanı İhsan Haydar, Saadet Partisi Eldivan İlçe Başkanı Faruk Karatatar, Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Dereli, Turizm Şube Müdürü Nusret Acar, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Rıfat Biber,  Memur-Sen İl Başkanı Kasım Karatekin, TÜRK-İŞ İl Temsilcisi Vedat Göktepe, Türk Büro-Sen Şube Başkanı Metin Memiş, ATSO Meclis Üyesi İşadamı Fehmi Bölükbaşı, Yaren Spor Kulübü Başkanı İsmail Acupınar, Muhtarlar Halil Kaya, Nazif Talay ile Yerel ve Ulusal basının değerli mensupları tam kadro katılarak meslektaşlarını yalnız bırakmadılar.

 

Bizde www.haberci18.com İnternet Gazetesi olarak değerli dostumuz, meslektaşım Ercan Şeker’i kutlar, oğulları Yusuf ve Muhammed Şeker’in Bayrağına, Vatanına, Dinine, Milletine, Ailelerine bağlı iyi bir insan olarak yetişmelerini temenni ederiz. Geçmiş olsun. Ucundan azıcık oluverdi.

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 5103 defa okunmuştur.

Etiketler :
METİN KOÇ / 09-09-2018 11:30:00

Hayırlı Olsun. ALLAH Damatlığını da göstersin.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI