Bugün...Zabıta Ekipleri Marketleri Denetledi
Tarih: 17-09-2019 22:00:00 + -


Çankırı zabıtası, ürünlerin rafta asılı olan ve kasada çıkan fiyatlarını da kontrol etti.


Zabıta Ekipleri Marketleri Denetledi

Denetledi

 

Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezinde yer alan marketlerde çeşitli denetimlerde bulundu. Marketlerde rafları dolaşarak etiketleri inceleyen ekipler ürünlere ait fiyat artışı, gramaj kontrolleri ve etiket denetimlerini gerçekleştirdi.

 

Çankırı’da zabıta ekiplerinin rutin denetimleri sürüyor. Yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması ile birlikte okul servislerini denetleyen ekipler, bir taraftan da gıda denetimlerini gerçekleştiriyor. Şehir merkezinde bulunan beş farklı kurumsal marketi ve şubelerini denetleyen Çankırı zabıtası, ürünlerin rafta asılı olan ve kasada çıkan fiyatlarını da kontrol etti.  Denetimler sırasında cezai işlem gerektiren herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığı ifade edildi. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ise zabıta ekiplerinin Çankırı halkının sağlıklı, huzurlu ve güvenilir bir şekilde alışverişlerini yapabilmeleri için denetimlere aralıklı olarak devam edeceklerini söyledi.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, “Geçtiğimiz hafta Çankırı’da Bazı Marketlerde reyon ile kasadaki fiyatların bir birini tutmadığını, Çankırı’da faaliyet gösteren bazı marketlerde haksız kazanç sağlandığı iddia ediliyor, doğrumu acaba? Diye haber yapmıştık. Özel haberimizden sonra harekete geçen Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Çankırı’daki tüm marketleri mercek altına aldı.

 

 

 

 

 

 
Bu haber 1745 defa okunmuştur.

Etiketler :
Şaban / 18-09-2019 12:29:00

Sorun ACARMAR da idi revanda farklı kasada fiyat farklı idi

akif / 18-09-2019 05:46:00

xxx marketindeki balık reyonlarında bulunan balıkların bayat ve kokmuş olarak satılıyor olması. insanları düşünmeden ceplerini düşünüyor olmasi.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Belediye Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI