Bugün...Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi Toplantı Salonu Nikah Salonu Olarak Kullanılacak
Tarih: 20-06-2019 12:36:27 + -


Esen, "Dar gelirli vatandaşımızdan da gerekirse ücret almayalım. Herkes eşit anlamda faydalansın diye böyle bir düşüncemiz oldu” dedi.


Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi Toplantı Salonu Nikah Salonu Olarak Kullanılacak

Esen, “Bütün vatandaşlar buradan yararlansın”

 

Çankırı Belediyesi Meclis toplantısı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen başkanlığında gerçekleştirildi. Belediye Meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi’nde bulunan toplantı salonunun nikah salonu olarak kullanılması ve salon ücretinin belirlenmesi konusunda belediye encümenine yetki verilmesi konusu ele alındı.

 

Konu hakkında açıklamada bulunan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Daha önce hangi siyasi parti iktidarsa, belediye kimdeyse o kullandı. Bizde diyoruz ki; bütün vatandaş buradan faydalansın. Dar gelirli vatandaşımızdan da gerekirse ücret almayalım. Herkes eşit anlamda faydalansın diye böyle bir düşüncemiz oldu” dedi.

 

Başkan Esen tarafından yapılan bilgilendirme sonrasında gündem maddesi kabul edildi.
Bu haber 4744 defa okunmuştur.

Etiketler :
sadece 1oyu olan vatandas / 20-06-2019 17:20:00

Sayın Baskan ESEN; sizi makama geldiğiniz ilk günden beri takip ediyorum ve gerçekten eski dönemle, uzaktan yakından alakası olmayan düşünceler ve icraatlerdesiniz. Sizi canı gönülden tebrik ediyorum. Benim bir oyum var; Ak partiden çok canımız yandıgı için, onuda ilk defa bu dönem sizden yana kullandım çokda yerinde bir karar olmus.Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Belediye Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI